Jakubiak: Marsz Niepodległości zawsze występował za Polską, a nie przeciwko komuś
"Nie przypuszczałem, że policja nabędzie takich uprawień, że będzie wchodzić do czyjegokolwiek mieszkania, nie pokazując ani dokumentów, ani nie motywując swojego działania. Pierwszy raz spotykamy się z sytuacją, kiedy to do mediów włamują się bodnarowcy. Zamiast poczekać na jadących do tego pomieszczenia właścicieli, to wyłamują zamki i włamują się do pomieszczeń. To jest o tyle haniebne, że Marsz Niepodległości zawsze występował za Polską, a nie przeciwko komuś." - mówi poseł Marek Jakubiak z Kukiz'15 Demokracja Bezpośrednia. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"
Kaleta: Tusk znów obroni swoich? Platforma nie chce rozwiązać tej afery
SPRAWDŹ TO!