Jakubiak: Marsz Niepodległości zawsze występował za Polską, a nie przeciwko komuś
"Nie przypuszczałem, że policja nabędzie takich uprawień, że będzie wchodzić do czyjegokolwiek mieszkania, nie pokazując ani dokumentów, ani nie motywując swojego działania. Pierwszy raz spotykamy się z sytuacją, kiedy to do mediów włamują się bodnarowcy. Zamiast poczekać na jadących do tego pomieszczenia właścicieli, to wyłamują zamki i włamują się do pomieszczeń. To jest o tyle haniebne, że Marsz Niepodległości zawsze występował za Polską, a nie przeciwko komuś." - mówi poseł Marek Jakubiak z Kukiz'15 Demokracja Bezpośrednia. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
W koalicji wrze. Coraz większa presja na decyzje Tuska ws. afery Kacprzyka
Bardzo dobre informacje z rynku ropy. Cena surowca nadal spada!
Zandberg ostro do Trzaskowskiego i Kierwińskiego ws. Szpitala Południowego: "Warszawą rządzi ośmiornica"