Jaki: Polską rządzi zewnętrzna bandyterka!
"Musimy zacząć mówić Polakom wprost co się w Polsce dzieje - uważam, że to wada naszego obozu, że bawią się pół środki. W Polsce rządzi zewnętrzna bandyterka, która znacząco ogranicza wolność, nic nie robi sobie z prawa, świadomie niszczy nasz dorobek. Koalicja 13 grudnia dogadała się z zewnętrznymi siłami za nagrody, które mogą dostać. To synteza zła - z jednej strony zła niemieckiego, który chce zdominować Polskę po raz kolejny, a po drugie kogoś w Polsce, kto chce temu złu służyć, a dodatkowo ma prywatne powody do zemsty. " - mówi Patryk Jaki z Suwerennej Polski. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”