Jabłoński: rząd kompletnie sobie nie radzi - widać to w gospodarce po wskaźnikach ekonomicznych
"Rząd kompletnie sobie nie radzi - widać to w gospodarce po wskaźnikach ekonomicznych. Konsumpcja spadła znacznie bardziej niż najwięksi pesymiści przewidywali. Gospodarka zaczyna hamować. Nie ma żadnych mechanizmów, które by temu przeciwdziałały. Zostały zlikwidowane tarcze ochronne i podniesiono VAT na żywność. " - mówi Paweł Jabłoński z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Przełom ws. Prokuratury Krajowej. Sąd nakazał śledztwo i ostro ocenił działania Bodnara