Losy Polski ważą się teraz! Semeniuk-Patkowska wzywa do jeszcze wyższej frekwencji
"Pierwszą turę wyborów prezydenckich wygrali Polacy zdeterminowani do tego, żeby w tych wyborach wziąć udział – wysoka frekwencja, to jest dla nas bardzo istotne. Cieszymy się ogromnie z poparcia dla dr. Karola Nawrockiego. Ta frekwencja w drugiej turze powinna być jeszcze wyższa, bo ważą się losy Polski!" - mówi Olga Semeniuk-Patkowska. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Wiceminister rządu Tuska gloryfikuje UPA. Politycy nie kryją oburzenia
18-letnia gwiazda Barcelony najlepszym piłkarzem sezonu LaLiga
Monika Richardson nie dostała się do programu TVP w likwidacji. „Jestem za głupia czy za stara?”