Kuźmiuk: Prokurator pała chęcią zemsty! Sprawa 'dwóch wież' to nadużycie prawa
"Prokurator prowadząca sprawę "dwóch wież" pała chęcią zemsty. Niedopuszczenie pełnomocnika osoby przesłuchiwanej i brak nagrywania przesłuchania to poważne nadużycia. " - mówi Zbigniew Kuźmiuk z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
W koalicji wrze. Coraz większa presja na decyzje Tuska ws. afery Kacprzyka
Bardzo dobre informacje z rynku ropy. Cena surowca nadal spada!
Zandberg ostro do Trzaskowskiego i Kierwińskiego ws. Szpitala Południowego: "Warszawą rządzi ośmiornica"