Kuźmiuk: Prokurator pała chęcią zemsty! Sprawa 'dwóch wież' to nadużycie prawa
"Prokurator prowadząca sprawę "dwóch wież" pała chęcią zemsty. Niedopuszczenie pełnomocnika osoby przesłuchiwanej i brak nagrywania przesłuchania to poważne nadużycia. " - mówi Zbigniew Kuźmiuk z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
RCB bije na alarm. Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego