Kuźmiuk: Prokurator pała chęcią zemsty! Sprawa 'dwóch wież' to nadużycie prawa
"Prokurator prowadząca sprawę "dwóch wież" pała chęcią zemsty. Niedopuszczenie pełnomocnika osoby przesłuchiwanej i brak nagrywania przesłuchania to poważne nadużycia. " - mówi Zbigniew Kuźmiuk z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Po rezygnacji Zełenskiego to ona weźmie udział w konferencji nt. odbudowy Ukrainy
Kolejna AFERA w KO! Wepchnęła się przed dwuletnią kolejkę do lekarza?!
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA