Błaszczak: rząd obecnie zmniejsza kontrakty zbrojeniowe, nie takie negocjowałem
"Kiedy byłem ministrem obrony narodowej, to były modernizowane używane czołgi Leopard, obecnie kontrakty, które zawierałem są mocno okrojone, rząd nie chce, żeby Polska była dobrze uzbrojona?" - mówi minister Mariusz Błaszczak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Kaczyński ostro o aferze Kacprzyka: „Mamy do czynienia z wielkim skandalem”
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!