Błaszczak: nie żałuję, że odtajniłem dokumenty dotyczące planów obrony na linii Wisły
"Nie żałuję, że odtajniłem dokumenty dotyczące planów obrony na linii Wisły. To był mój obowiązek. Zrobiłbym to samo, gdybym miał jeszcze raz podejmować decyzję w tej sprawie. Każdy fragment polskiej ziemi musi być broniony przez żołnierzy polskiego wojska. Tak jest od czasu rządów Prawa i Sprawiedliwości i tak ma być zawsze." - mówi były minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Kaczyński ostro o aferze Kacprzyka: „Mamy do czynienia z wielkim skandalem”
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!