Jakubiak: Papież Franciszek odszedł w pokoju, świadomy, że idzie do domu Pana
"Papież Franciszek pięknie odszedł, żegnając się. Bez tego cierpienia, bez widoku cierpienia na około. To było bardzo wzruszające. Myślę, że on był w pełni świadom, że idzie do domu Pana. Był ciepłym człowiekiem, który epatował pokorą." - mówi Marek Jakubiak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
IMGW i RCB ostrzegają. Nadciągają gwałtowne burze, możliwy grad i podtopienia
Pełczyńska-Nałęcz dała powód Tuskowi, aby ten jeszcze bardziej jej nie lubił
Bąkiewicz: wydarzenia z Berlina trafią do prokuratury niemieckiej i polskiej