Jakubiak: Papież Franciszek odszedł w pokoju, świadomy, że idzie do domu Pana
"Papież Franciszek pięknie odszedł, żegnając się. Bez tego cierpienia, bez widoku cierpienia na około. To było bardzo wzruszające. Myślę, że on był w pełni świadom, że idzie do domu Pana. Był ciepłym człowiekiem, który epatował pokorą." - mówi Marek Jakubiak. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Kaczyński ostro o aferze Kacprzyka: „Mamy do czynienia z wielkim skandalem”
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!