Andruszkiewicz: rządzący do samego końca zwalczali Marsz Niepodległości - to im się nie udało
"Polacy są przekornym narodem i myślę, że obserwowali, jak obecna ekipa rządząca zwalczała Marsz Niepodległości - to jeden z czynników które przesądziły o wysokiej frekwencji. Wystąpiły próby braku zgody na samą organizację Marszu, jak i akcja bodnarowców przeciwko Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości i siłowe wejście do jego siedziby. Cieszmy się z tego, że Polacy chcą pokazywać tego dnia jedność." - mówi Adam Andruszkiewicz. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"