Andruszkiewicz: Polacy świetnie zadali kłam propagandzie i przyjechali licznie na Marsz
"Polacy chcą manifestować miłość do swojej ojczyzny, dlatego uczestniczą w Marszu Niepodległości. Był on tradycyjnie zohydzany, obrzydzany i obrzucany kalumniami. Polacy naprawdę świetnie zadali kłam tej propagandzie i przyjechali niezwykle licznie na Marsz." - mówi Adam Andruszkiewicz z Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”