Przejdź do treści
21:02 Warszawa: W czwartek TK ma zająć się rozporządzeniem MEN o jednej godzinie religii lub etyki tygodniowo
20:07 USA: Stany Zjednoczone potwierdziły we wtorek doniesienia mediów o wstrzymaniu przekazywania Ukrainie części pocisków do systemów obrony powietrznej
Zaproszenie Jutro (3.07) Elżbieta Witek, wiceprezes PiS, weźmie udział w konferencji dot. bezpieczeństwa na granicy PL-DE (godz. 12:30), a następnie przeprowadzi kontrolę poselską w SG w Zgorzelcu (godz. 13:15)
Wydarzenia Piotrków Trybunalski: Redaktor Tomasz Sakiewicz z Klubem "GP" 3.07 (czwartek) od godz. 15.00 będzie zbierać podpisy poparcia dla referendum przed Galerią Handlową przy ul. Słowackiego
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej Piotrków Tryb. zaprasza 3 lipca o godz. 18.00 na spotkanie z redaktorem naczelnym Tomaszem Sakiewiczem. Sala restauracji Sara (dawna Altamira), ul. Dmowskiego 38c
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Głogowie informuje o zbieraniu podpisów ws. referendum w powiecie głogowskim - STOP nielegalnej imigracji! Punkty: plac przy Ratuszu, Plac 1000-lecia, tężnia Piastów, targowisko oś. Kopernika: 30.06–02.07, godz. 10:00–17:00
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Absolutny rekord! Republika z 6 milionami wyświetleń w jeden dzień

Źródło: fot. Republika

We wtorek 1 lipca Republika osiągnęła historyczny wynik – aż 6 milionów wyświetleń na YouTube w ciągu 24 godzin. To absolutny rekord dzienny w historii stacji!

Nowy szczyt popularności

Kanał YouTube Telewizji Republika bije kolejne rekordy. We wtorek 1 lipca zanotowaliśmy aż 6 milionów wyświetleń, co oznacza najwyższy dzienny wynik w historii naszego kanału. To kolejny dowód na rosnące zaufanie widzów do naszej pracy i przekazu.

Zaledwie dzień wcześniej, w poniedziałek 30 czerwca, nasz kanał osiągnął 5,3 miliona wyświetleń, co już było sensacyjnym wynikiem. Jednak wtorkowe wyniki to sygnał, że Republika staje się głównym źródłem informacji dla milionów Polaków

Dziękujemy za każdy subskrybowany kanał, za każde udostępnienie i komentarz.

Dołącz do nas!

Oprócz możliwości oglądania nas bezpośrednio w telewizji, mogą Państwo również obserwować naszą transmisję LIVE na YouTube

Zachęcamy również do zaobserwowania nas w naszych social mediach: 

Źródło: Republika

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. 

Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube

Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB

Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X

Wiadomości

Ofensywa pryszczycy! Zamknęli wszystkie targi bydła w kraju

Amerykański wywiad: możliwe, że Iran zaminuje Cieśninę Ormuz

Bodnar zapowiedział konsekwencje prawne w stosunku do obrońców granicy

Zła passa Tuska trwa. Aż 58 proc. nie chce go jako premiera

Nowy tor Stegny w Warszawie – znamy zwycięski projekt kompleksu łyżwiarskiego

Tusk udaje kontrole na granicy. Rzeczywistość jest inna

PILNE: Na warszawskim Grochowie płonie stacja energetyczna

Wiśniewski znów zrobił SHOW! Jubileusz Ich Troje w Sopocie: nowa płyta, Mandaryna na scenie i... pełna widownia byłych żon!

Wieczysta Kraków zatrzymuje liderów. Pazdan i Pietrzak z nowymi kontraktami

Pełczyńska-Nałęcz: Zróbmy wreszcie prawdziwą zmianę. Odpartyjnijmy TVP i SSP

Berlin już odesłał 1300 migrantów. Polska ich przyjęła bez słowa

Lech dopina transfer wychowanka – Gumny znów w Kolejorzu

Hańba, nie honor? Burza po tytule dla byłego aparatczyka PZPR

Karolina Malinowska wspomina trudne dzieciństwo. "Nie jadłam obiadu przez trzy miesiące"

Leverkusen wykupuje Quansaha z Liverpoolu za rekordową kwotę. Nowy lider obrony Bayeru!

Najnowsze

Ofensywa pryszczycy! Zamknęli wszystkie targi bydła w kraju

Nowy tor Stegny w Warszawie – znamy zwycięski projekt kompleksu łyżwiarskiego

Tusk udaje kontrole na granicy. Rzeczywistość jest inna

PILNE: Na warszawskim Grochowie płonie stacja energetyczna

Wiśniewski znów zrobił SHOW! Jubileusz Ich Troje w Sopocie: nowa płyta, Mandaryna na scenie i... pełna widownia byłych żon!

Amerykański wywiad: możliwe, że Iran zaminuje Cieśninę Ormuz

Bodnar zapowiedział konsekwencje prawne w stosunku do obrońców granicy

Zła passa Tuska trwa. Aż 58 proc. nie chce go jako premiera