W Punkt w TV Republika: o godz. 20:00 gośćmi Katarzyny Gójskiej będą: Sławomir Ćwik, Jan Kanthak, Anna Zalewska i Przemysław Wipler
Dziś o godz. 20:00 gośćmi w programie „W Punkt ” o godz. 20:00 będą: Sławomir Ćwik (Polska 2050),Jan Kanthak (Suwerenna Polska), Anna Zalewska (Prawo i Sprawiedliwość) i Przemysław Wipler (Konfederacja). Katarzyna Gójska zaprasza na rozmowy o najistotniejszych wydarzeniach społeczno-politycznych z udziałem znanych gości z polskiej przestrzeni publicznej. Polecamy!
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem