W Punkt w TV Republika
O godz. 20:00 gośćmi w programie „W Punkt” będą: Elżbieta Burkiewicz (Polska 2050), Marek Jakubiak (Kukiz\'15),Waldemar Buda (Prawo i Sprawiedliwość) i Witold Tumanowicz (Konfederacja). Katarzyna Gójska zaprasza na rozmowy o najistotniejszych wydarzeniach społeczno-politycznych z udziałem znanych gości z polskiej przestrzeni publicznej. Polecamy!
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Niemcy: Nowy przepis na basenach. Nie znasz niemieckiego, nie wejdziesz
Imigrant zgwałcił wielokrotnie 12-latkę z autyzmem i molestował 9-latkę
Rekord temperatury w Niemczech. Odwołane pociągi, popękała autostrada