Uwaga! „Mówi się” powraca od poniedziałku na antenę TV Republika
Drodzy widzowie. Z przyczyn niezależnych od redakcji, kolejne odcinki popularnego programu „Mówi się”, prowadzonego przez redaktora Jacka Sobalę, będą emitowane od poniedziałku, 6 grudnia. Za zmiany serdecznie przepraszamy.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Gliński alarmuje ws. działań Cienkowskiej: likwidują Instytut Dziedzictwa Solidarności
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie
Zełenski nie przyjedzie do Gdańska. Przydacz: wystawił Tuska na pośmiewisko