Uwaga! „Mówi się” powraca od poniedziałku na antenę TV Republika
Drodzy widzowie. Z przyczyn niezależnych od redakcji, kolejne odcinki popularnego programu „Mówi się”, prowadzonego przez redaktora Jacka Sobalę, będą emitowane od poniedziałku, 6 grudnia. Za zmiany serdecznie przepraszamy.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Uwaga: duże zagrożenie pożarowe w województwie mazowieckim!
To ostatni moment. Wniosek o 800 plus do końca czerwca oznacza wypłatę z wyrównaniem
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Błaszczak stanął po stronie Nawrockiego. "Zwracam ukraiński order"