Urbaniak: chcemy zakończenia lockdownu i wznowienie gospodarki
"Republikę po południu" poprowadził Marcin Bąk, a jego gośćmi byli Marek Ast, Michał Urbaniak oraz Joanna Senyszyn.
.@Joanna_Senyszyn (#lewica): Bardziej obawiam się trzeciej fali, ponieważ jest wzrost zachorowań i zgonów. Obostrzenia są potrzebne.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) February 23, 2021
.@marek_ast (@pisorgpl): Nie ma takiego postulatu żeby media publiczne likwidować.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) February 23, 2021
.@urbaniak_michal (#konfederacja): Nagle mówienie o tym, że telewizja zostanie zlikwidowana, nie jest poważne.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) February 23, 2021
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem