Uciekał przed policją i wjechał autem w budynek. Ewakuowano 60 osób!
Do tego zdarzenia doszło w dzisiaj (26 marca) w Szczecinie. Kierowca forda nie zatrzymał się do kontroli policyjnej i podjął próbę ucieczki. Nie uciekł jednak daleko, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w narożnik jednego z budynków.
- Uderzył w przyłącze gazowe przy budynku przy ulicy Firlika, powodując rozszczelnienie - informuje kom. Anna Gembala, rzecznik prasowy szczecińskiej komendy policji.
30-letni sprawca wypadku był nietrzeźwy, miał zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna został poszkodowany w zdarzeniu, podobnie jak jedna z jego pasażerek. 30-latek został zatrzymany.
Z budynku ewakuowanych zostało 60 osób. Pracownicy pogotowia gazowego usunęli nieszczelności, po czym lokatorzy powrócili do mieszkań.
Najnowsze
Internet murem za prezesem Republiki. Aż 94 proc. komentarzy pozytywnych dla Tomasza Sakiewicza
W Fatimie coraz więcej pielgrzymów. Przesłanie bardzo aktualne
Cejrowski: Niemców trzeba kontrolować! Tusk atakuje. Kompromitacja Kierwińskiego.