Tydzień najlepiej zacząć z TV Republika. Zaczynamy o 7:50
W programie ciekawi goście, gorące tematy i burzliwe dyskusje.
Na początek o 7:50 gościem programu będzie redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz.
O 8:20 gośćmi „Potrójnego espresso” będą Piotr Uściński z PiS, Robert Obaz z Nowej Lewicy oraz Katarzyna Piekarska z KO.
O 8:45 goóściem będzie kustosz zamku królewskiego w Warszawie Aleksandra Buszta-Bąk.
O 9:10 gościem programu będzie Piotr Palutkiewicz, wiceprezes Warsaw Enterprise Institute.
Gorąco zapraszamy.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie