Tych programów nie możesz przegapić. W TV Republika zawsze jest gorąco, ale tym razem pobijemy rekordy!

Portal TV Republika, wch 19-09-2023, 18:00
Artykuł
TV Republika

Tym razem zapraszamy szczególnie na Dziennikarski Poker i audycję W Punkt. Jak zawsze trafiamy w samo sedno.

W Dziennikarskim Pokerze - o godz. 18:25 - red. Tomasz Sakiewicz rozmawiać będzie z prof. Piotrem Glińskim, ministrem kultury i dziedzictwa narodowego. Szef MKiDN wygłosi w trakcie audycji oświadczenie dotyczące skandalicznego ataku dokonanego przez sympatyków Tuska na red. Michała Rachonia.

O godz. 20 gośćmi red. Katarzyny Gójskiej będą natomiast twórcy serialu "Reset" prof. Sławomir Cenckiewicz i red. Michał Rachoń, który jest prawdziwym bohaterem tego dnia.

Rozmowa, jak zawsze dotyczyć będzie serialu odsłaniającego tajemnice prorosyjskiej polityki ekipy Tuska. Tym razem dotyczyć ona będzie treści 12 odcinka (wyemitowany zostanie w TVP 1 i TVP Info o godz. 21.10), w którym poznamy kulisy "doktryny obronnej" PO, zakładającej oddanie połowy terytorium Polski - do linii Wisły - agresorowi rosyjskiemu.

Dokument ujawniony przez ministra Mariusza Błaszczaka, a dotyczący tej skandalicznej sprawy, wzbudził furię Tuska i jego kompanów. Ofiarą ich słownej - i nie tylko - agresji padł dzisiaj właśnie Michał Rachoń.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy