Tusk chciał oddać Polskę Rosjanom? Zdradziecka polityka rządów PO-PSL
Jeżeli transakcja sprzedaży Grupy Lotos firmie rosyjskiej doszłaby do skutku, oznaczałoby to katastrofę dla polskiej gospodarki - powiedział w poniedziałek prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Przypomniał też wypowiedź byłego premiera Donalda Tuska, który mówił, że nic strasznego w tym nie widzi gdyby Lotos był sprywatyzowany nawet Rosjanom. Co szef największego koncernu multienergetycznego w Europie Środkowo-Wschodniej powie dziś? Zapraszamy na rozmowię o godzinie 14:10 do Telewizji Republika. Program poprowadzi Piotr Nisztor.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Setki tysięcy Polaków przeciw ideologizacji szkoły. Podpisy trafiły do MEN i KPRM
Wąsik: partyjniacki system Koalicji Obywatelskiej sprywatyzował Warszawę i tamtejszą służbę zdrowia
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata