Trwa pościg za nielegalnymi imigrantami w Sokołowie Podlaskim
W środę, 12 czerwca, po południu na terenie miasta Sokołów Podlaski doszło do próby zatrzymania nielegalnych imigrantów. Niestety w czasie zatrzymania imigranci uciekli. Obecnie trwa pościg.
Jak relacjonują świadkowie, w rejonie Placu Księdza Brzóski z samochodu osobowego (w tym z bagażnika) wyskoczyła grupa osób i zaczęła uciekać. Według świadków, wygląd mężczyzn, którzy uciekali wskazywał, że to przybysze z Bliskiego Wschodu. Na miejscu pojawiły się większe siły policyjne, funkcjonariusze poszukują uciekinierów.
Rzecznik prasowy sokołowskiej policji st. sierż. Aleksandra Borowska potwierdziła, że chodzi o sprawę osób podróżujących samochodem osobowym marki Seat i policja nadal prowadzi czynności w tej sprawie.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Dramat rolników nie jest problemem ministra Krajewskiego. Problemem jest Republika
Amerykański myśliwiec zestrzelony nad Iranem. Trwa misja poszukiwawczo-ratownicza, Teheran chce pojmać pilota
Nie żyje 31-letni lekkoatleta. Był uznawany za wielki talent