Trwa obława na mężczyznę z kuszą, który zabił trzy kobiety

Artykuł
Telewizja Republika

W okolicach Londynu trwa w środę obława na uzbrojonego w kuszę mężczyznę, który zabił trzy kobiety. Stacja BBC podała, że ofiary to żona i córki jej znanego komentatora wyścigowego, a domniemanym sprawcą jest prawdopodobnie pracownik ochrony.

Policja zaapelowała w środę po południu do 26-letniego Kyle’a Clifforda, by się oddał w jej ręce. "Kyle, jeśli to widzisz lub słyszysz, skontaktuj się z policją" - wezwał nadinspektor Jon Simpson z policji hrabstwa Hertfordshire. Policja poinformowała, że podejrzany poza kuszą może mieć również inną broń i ostrzegła ludzi, by nie zbliżali się do niego. Poszukiwania koncentrują się na Hertfordshire oraz północnym Londynie.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w pobliżu Watford na północny zachód od Londynu. Wezwana do jednego z domów policja znalazła kobiety w wieku 61, 28 i 25 lat z poważnymi obrażeniami. Później wszystkie zmarły. Policja przekazała, że nie były one przypadkowymi ofiarami, choć na razie nie jest jasne, co łączyło Clifforda z nimi ani jakie mogły być motywy jego działania. Przekazała, że zostały one zaatakowane przy użyciu kuszy, choć nie można wykluczyć, że sprawca użył też innych rodzajów broni.

Stacja BBC poinformowała później, że ofiary są rodziną jej komentatora wyścigowego Johna Hunta.

Źródło: portal Telewizja Republika; PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy