Trwa konkurs na najlepszą pracę o Romanie Dmowskim. Zgłoszenia nadal trwają
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Ma promować patriotyzm wśród młodzieży, popularyzować historię Polski, a w szczególności przypominać wielki dorobek intelektualny, jednego z najwybitniejszych polskich mężów stanu i pisarza ideowego – Romana Dmowskiego.
Jubileuszowa X edycja konkursu skierowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i odbywa się w dwóch niezależnych kategoriach. Obejmuje napisanie eseju bądź przygotowanie pracy plastycznej dotyczącej Romana Dmowskiego w technice dowolnej.
Organizatorem konkursu jest Fundacja Obowiązek Polski we współpracy z Instytutem Dziedzictwa Myśli Narodowej im. R. Dmowskiego i Ignacego J. Paderewskiego.
Dla laureatów przewidziano prestiżowe nagrody, m. in. laptopy, tablety, książki i wiele innych atrakcyjnych upominków.
Szczegóły oraz informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie: obowiazekpolski.pl
Zgłoszenia do konkursu zakończą się 26 stycznia 2022r.
Polecamy Rozprawa ks. Olszewskiego
Wiadomości
Najnowsze
Pielęgniarka nawoływała na TikToku do trucia funkcjonariuszy
Świątek może być spokojna. Pozycja wiceliderki utrzymana
Niezależne stowarzyszenie na celowniku Żurka. Poszło o... posty z jego zdjęciem