Tragiczne doniesienia z Grecji. Znaleziona ciało znanego prezentera
Na greckiej wyspie Simi znaleziono ciało znanego brytyjskiego prezentera telewizyjnego i lekarza Michaela Mosley\'a - poinformowały w niedzielę lokalne władze. Dziennikarz, który był w Grecji na wakacjach, zaginął w środę podczas spaceru.
Kontakt z 67-letnim Mosley'em urwał się w środę po południu, gdy wracał pieszo z plaży. Żona lekarza zgłosiła jego zaginięcie w czwartek rano. Wtedy ruszyły poszukiwania mężczyzny.
W niedzielę grecka policja poinformowała, że w pobliżu jednej z plaż na wyspie znaleziono ciało, które może należeć do brytyjskiego prezentera. Później lokalne władze potwierdziły, że to Mosley.
Możliwe, że dziennikarz poczuł się słabo albo potknął się i wpadł do morza. Następnie wraz z prądem ciało zostało wyrzucone na brzeg.
Burmistrz Simi Lefteris Papakalodoukas zaznaczył, że temperatura w środę na wyspie była "nie do zniesienia i w takich warunkach łatwo zemdleć".
Znany m.in. z telewizji BBC Mosley to prezenter, dziennikarz medyczny i autor książek o zdrowiu i żywieniu.
Polecamy Czarnek w Republice
Wiadomości
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Sikorski zaatakował śp. prezydenta Kaczyńskiego. Oto, co napisał w miesięcznicę katastrofy
HIT DNIA
Wielka tęcza to nie koniec. Warszawa będzie obwieszona "tęczówkami?" [SZCZEGÓŁY]
Jan Urban ogłosi powołania na baraże MŚ. Znamy termin
Szefernaker o paliwie za ponad 8 zł: od rządu oczekuje się działania, a nie rozkładania rąk [SONDA]