Tragedia pod Łosicami. Zginęło dwoje dzieci, są też ranni
W sobotni poranek pod Łosicami doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęło na miejscu dwoje dzieci. Trzy osoby – w tym dwoje kolejnych dzieci – trafiły do szpitala.
Na drodze powiatowej między Hruszniewem a Ostromęczynem osobówka wpadła w poślizg i zderzyła się z TIR-em. Według informacji policji w Łosicach, wypadek miał miejsce po godzinie 8:30.
41-letnia kobieta kierująca seatem wpadła w poślizg, zderzając się czołowo z ciężarówką. Na miejscu zginęło dwoje dzieci w wieku 8 i 15 lat. Pozostała dwójka dzieci, a także kierująca, zostali zabrani do szpitala.
Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.
Najnowsze
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie
Jak zarabiać prawie 800 tys. zł rocznie i mieć kilka etatów? Tak to robi wiceszef NIL
Szczegóły "Brudnej Gry" - dziś w "Ściśle Jawne" Piotra Nisztora