Tragedia na trasie S11. Nie żyje dwóch pracowników służby drogowej
Dwie osoby zginęły w wypadku na trasie S11 między Środą Wielkopolską a Kórnikiem. To pracownicy służby drogowej, którzy prowadzili prace związane z planowanym remontem – poinformował portal RMF.
Wstępne ustalenia służb mówią o tym, że w pojazd służby drogowej i pracującą przy nim dwójkę ludzi wjechał rozpędzony bus.
Do zdarzenia doszło przed godz. 7. Na trasie nie było jeszcze dużego ruchu. Budujący przewiązkę pracownicy byli ustawieni przed węzłem Kórnik Południe.
Droga w kierunku Poznania jest zablokowana. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać nawet kilka godzin.
Zator można objechać drogami wojewódzkimi, skręcając na wysokości Środy Wielkopolskiej w kierunku Zaniemyśla i Kórnika.
Najnowsze
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana
UWAGA pasażerowie! Ruch pociągów na odcinku Modlin-Legionowo wstrzymany
Awaria pociągu w szczerym polu. Pasażerowie czekają na pomoc w ekstremalnym upale