Tragedia na A1 w łódzkiem. Jedna osoba zginęła, dwie są ciężko ranne [zdjęcia]

Tomasz Domański 01-11-2022, 13:29
Artykuł
KP PSP Radomsko

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym komplikuje przejazd z południa na północ kraju. To po wypadku, do którego doszło na 381. kilometrze autostrady między Radomskiem a Kamieńskiem. Zginęła 47-letnia kobieta, mężczyźni w wieku 19 i 45 lat zostali przetransportowani do szpitala, poinformował portal tvrepublika.pl st. kpt. Marek Jeziorski z KP PSP Radomsko. Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej, przyjechały dwa radiowozy, jest też zespół ratownictwa medycznego.

"W wyniku zderzenia pojazdów w ruchu pojazd osobowy uderzył w bariery. Jezdnia w kierunku Gdańska jest zablokowana całkowicie, a na jezdni w kierunku Katowic zablokowany jest lewy pas ruchu", przekazał z kolei Karol Barcicki z łódzkiego Punktu Informacji Drogowej GDDKiA.

fot. KP PSP Radomsko

Policja kieruje samochody objazdem na węźle Radomsko na dk 42, następnie należy jechać dk 91 i wrócić na A1 na węźle Kamieńsk. Ruch w kierunku Katowic odbywa się pasem prawym i środkowym.

[edycja godz. 15:00]

Zakończyły się utrudnienia po wypadku na autostradzie A1. Trasa była zablokowana w stronę Łodzi i Gdańska. Do wypadku doszło ok. godz. 11.20

Źródło: Telewizja Republika/PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy