Tomaszewski w Republice: Barcelona to nie duma, ale hańba Katalonii [wideo]

Artykuł
Telewizja Republika

- Barcelona ma gigantyczne długi, a sprowadza najdroższych piłkarzy. Tym powinien się zająć prokurator. W Katalonii Barcelona jest drugą religią. Wszyscy się boją dotknąć klubu, bo kibice wyjdą na ulice i będzie gigantyczna rozróba. Barcelona dziś to nie Duma Katalonii, ale Hańba Katalonii – oświadczył Jan Tomaszewski, legendarny bramkarz reprezentacji Polski w Telewizji Republika.

- Barcelona, kupując Roberta Lewandowskiego, pozyskała zawodnika, który poprowadzi klub do sukcesów - powiedział Jan Tomaszewski, legendarny bramkarz reprezentacji Polski trenera Kazimierza Górskiego. – Od kilku lat Barcelona nic tak naprawdę nie zdobyła. Robert nie został kupiony, żeby zostać królem strzelców. Sprowadzono go, żeby Barca wygrała z Realem Madryt, zdobyła mistrzostwo Hiszpanii i była oczko wyżej w Lidze Mistrzów niż Real – dodał gość Telewizji Republika.

- Przez trzy miesiące Robert był wrogiem publicznym numer 1 dla Niemców. Podczas tournée Barcelony w Ameryce nie był sobą, grał cały czas w nerwach. W Barcelonie się zresetował, po tej świetnej prezentacji doszedł do siebie. W Pucharze Gampera ten gol, który strzelił to było mistrzostwo świata! W zespole Xaviego Robert nie będzie miał tylu sytuacji, co w Bayernie, bo będzie grał nieco z tyłu. Ale on nie musi strzelać seryjnie goli, ma poprowadzić Barcę do sukcesów – oświadczył Jan Tomaszewski.

Cały program do zobaczenia w oknie poniżej. Polecamy!

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy