Tokio 2020. Rosjanin obraża polskich siatkarzy

Artykuł
Aleksiej Spirydonow
Fot. Facebook/@Radosław Czeluśniak

Znany ze swojej niechęci do Polski i Polaków rosyjski siatkarz Aleksiej Spirydonow uderzył ponownie. Tym razem zaatakował naszą reprezentację i obraził Bartosza Kurka.

Spirydonow to bezdyskusyjnie jeden z największych skandalistów w historii siatkówki. Zawodnik został m.in. wyrzucony ze swojej drużyny narodowej w 2011 roku. 

Były reprezentant Rosji od lat nie kryje nienawiści, jaką żywi do Polski. Na swoich profilach w mediach społecznościowych regularnie atakował nasz kraj, naród, jak i poszczególne drużyny czy zawodników. 

Bolesna porażka biało-czerwonych z francuskimi siatkarzami  w Tokio stanowiła więc dla Rosjanina doskonałą okazję do kolejnego pokazu buty i złośliwości. Tym razem, po zakończeniu meczu, na swoim Instagramie udostępnił dwie fotografie. 

Pierwszą, na której znajduje się polska reprezentacja w siatkówce, opatrzył podpisem Poland k***a” oraz podziękowaniem dla Francuzów za wyeliminowanie nas z turnieju. 

Drugie zdjęcie bezpośrednio uderza w Bartosza Kurka. Widok smutnego z powodu porażki Polaka, Spirydonow skomentował słowami Nie martw się, musisz żyć, żeby być beznadziejnym!!!”. 

 

baner_tokio_2020_670_670_03

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: Interia Sport

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy