Tokio 2020. Judoczka Julia Kowalczyk przegrała w ćwierćfinale. Czeka na repasaż
Judoczka Julia Kowalczyk (kat. 57 kg) pokonała mistrzynię Europy Portugalkę Telmę Monteiro i awansowała do ćwierćfinału olimpijskiego turnieju w Tokio.
Przeciwniczka Polki otrzymała trzy kary shido. Walka trwała aż dziesięć i pół minuty. - Wytrzymałam rywalkę motorycznie. Widziałam, że przeciwniczka się męczy i więcej ją to kosztuje – powiedziała Kowalczyk po walce.
Kowalczyk nie udało się niestety pokonać liderki światowego rankingu i aktualnej mistrzyni świata Jessici Klimkait. Ale to nie koniec emocji – naszą zawodniczkę zobaczymy w repasażu.
Polski Związek Judo
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!