Tokio 2020. Genialne żeglarki! Srebrny medal dla Skrzypulec i Ogar-Hill!
Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar-Hill zdobyły srebrny medal w żeglarskiej klasie 470! Polki ukończyły decydujący wyścig na czwartym miejscu, wyprzedzając Francuzki.
Polki były bezkonkurencyjne w dwóch pierwszych wyścigach tej klasy i pewnie płynęły ku medalowi olimpijskiemu. Złoto wywalczyły jednak Brytyjki Hannie Mills i Eilidh McIntyre.
Zdobyły siódmy medal dla Polski na igrzyskach w Tokio.
Świetna wiadomość płynąca z #Tokyo2020! Nasi żołnierze w składzie mar. Jolanta Ogar-Hill i mar. Agnieszka Skrzypulec wracają ze srebrnym medalem w wyścigu klasy 470 #Sailing #IgrzyskaOlimpijskie Gratuluję! pic.twitter.com/tScPSvQYBP
— Mariusz Błaszczak (@mblaszczak) August 4, 2021
Twitter
Komentarze
Najnowsze
Tylko 32 proc. badanych popiera rząd. Aż 42 proc. Polaków jest z niego niezadowolonych
Szpital Południowy - oczko w głowie prezydenta Warszawy
W Rzymie odbędzie się modlitewne czuwanie przed wręczeniem paliuszy nowym metropolitom