To już kolejne brutalne pobicie nastolatka... Sprawców szuka policja
19-latek powiązany ze środowiskiem pseudokibiców został w sobotę zaatakowany na jednym z krakowskich osiedli. Ofara trafiła do szpitala, a sprawców szuka policja.
A oto przebieg zdarzenia, podany przez krakowską policję PAP: do napadu doszło wczesnym popołudniem na ul. Aleksandry w pobliżu pętli autobusowej Nowy Bieżanów Południe. Z dwóch samochodów wysiadło kilku napastników uzbrojonych w ostre przedmioty i zaatakowało znajdującego się tam 19-latka. Mężczyzna z powierzchownymi ranami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie go opatrzono. Nieznani sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. Ich poszukiwania trwają.
PAP
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem