„Testament I Rzeczypospolitej” - nowe wydanie książki Tomasza Sakiewicza [wideo]

Gazeta Polska

Właśnie ukazało się drugie wydanie popularnej książki redaktora naczelnego „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasza Sakiewicza – „Testament I Rzeczypospolitej”. Temat poruszony w publikacji - w ostatnich miesiącach stał się szczególnie aktualny. Do nowego wydania dodane zostały wstęp oraz przedmowa, a także kilka dokumentów dotyczących bieżących wydarzeń. Drugie wydanie „Testamentu I Rzeczypospolitej”- już dostępne w Sklepie „Gazety Polskiej”. Zachęcamy do lektury!

W 2014 r. ukazało się pierwsze wydanie książki Tomasza Sakiewicza – „Testament I Rzeczypospolitej. Kulisy śmierci Lecha Kaczyńskiego”. Autor postanowił przedstawić w niej ideę niezależnego od Rosji państwa polskiego, którą chciał wprowadzić w życie tragicznie zmarły w 2010 r. prezydent RP, prof. Lech Kaczyński.

„Na ile historia Polski od czasów Piastów wpływa na dzisiejsze wydarzenia, takie jak konflikt z Rosją, tragedia smoleńska czy wojna na Ukrainie? Na ile wybory dokonane przez dwa różne słowiańskie narody spowodowały, że ich dzieje potoczyły się zupełnie inaczej? Dlaczego Stalin bał się Piłsudskiego, a Putin uznał Lecha Kaczyńskiego za śmiertelnie niebezpiecznego wroga?” - pytał Tomasz Sakiewicz.

Dziś w kontekście brutalnej wojny wywołanej przez Rosjan, te pytania stają się jeszcze bardziej aktualne, a co więcej - pojawiają się też nowe, które również wymagają odpowiedzi. - Dlaczego Rosja tak zażarcie walczy o Ukrainę i dlaczego mieszkańcy dawnego Wielkiego Księstwa Moskiewskiego poświęcają dobrobyt na rzecz polityki imperialnej? Dlatego też - w świetle nowych wydarzeń - ukazuje się drugie wydanie „Testamentu I Rzeczypospolitej” wzbogacone aktualnym wstępem i przedmową, a także kilkoma istotnymi dokumentami związanymi z bieżącą sytuacją polityczną.

Książkę można zamawiać już w Sklepie „Gazety Polskiej”. Zachęcamy do zakupu i lektury! ABY ZAMÓWIĆ - KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Źródło: niezalezna.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy