Ten komentarz robi dzień. Przebija wszystkie dotychczasowe [wideo]

Nie milkną echa po środowym towarzyskim meczu reprezentacji Polski z Chile. Spotkanie fartownie biało-czerwoni wygrali, ale styl, jaki zaprezentowali podczas 85-minutowej bieganiny po murawie urąga standardom drużyny narodowej. Grzegorz Krychowiak, piłkarz występujący na pozycji pomocnika w saudyjskim klubie Al-Shabab obwieścił wszystkim, że Polacy będą właśnie tak grać na mistrzostwach świata w Katarze, jak z 11-tką z Ameryki Południowej. "My tak będziemy grać, bo ta gra przynosi nam efekty. Nie oczekujcie od nas, że będziemy grać pięknie w piłkę", oznajmił reporterowi TVP Sport.
"Tak będziemy grać, bo ta gra przynosi nam efekty" 🤨 pic.twitter.com/jZWCIg4o5a
— TVP SPORT (@sport_tvppl) November 17, 2022
W podobnym tonie po meczu wypowiedział się Przemysław Frankowski. "Chcieliśmy wygrać ten mecz, żeby w dobrym stylu pożegnać się z kibicami. Ten cel zrealizowaliśmy i możemy być zadowoleni".
Zwycięską bramkę w 85. minucie zdobył Krzysztof Piątek. Mecz z Chile był generalnym sprawdzianem przed repozoczynającym się w niedzielę mundialem.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Bp Mering na Jasnej Górze: znów tak, jak w komunistycznych czasach, Polską rządzą dziś polityczni gangsterzy
Hiszpańskie media: Świątek koronowała się na Wimbledonie po brutalnym zwycięstwie, które przejdzie do historii tenisa
Najnowsze

Bp Mering na Jasnej Górze: znów tak, jak w komunistycznych czasach, Polską rządzą dziś polityczni gangsterzy

Patrole Ruchu Obrony Granic nadal działają. I w dzień i w nocy

Papież wraca do tradycji noszenia eleganckich butów
