Telus w Republice: marzymy, aby opozycja w Polsce była mądra [wideo]

Telewizja Republika

- Nie po raz pierwszy okazało się, że opozycja nie ma nic do zaoferowania Polakom oprócz krytyki PiS – stwierdził poseł PiS, Robert Telus w Telewizji Republika. – To wynika z wewnętrznej frustracji niektórych polityków Platformy Obywatelskiej – dodał Arkadiusz Iwaniak z Nowej Lewicy.

Sprawa burzy na Twitterze, czyli fali komentarzy, krytykujących rząd, że nie było naszych przywódców w Kijowie razem z Scholzem, Macronem i Draghim. Goście programu „Potrójne Espresso” skomentowali wpisy w mediach społecznościowych i ich prawdziwe przyczyny powstawania.

- Warto przypominać, że to nasz prezydent, premier i prezes Kaczyński byli w Kijowie pierwsi. Marzymy, żeby w Polsce była mądra opozycja. Chylę czoła przed posłem Iwaniakiem, bo Lewica w bardzo ważnych sprawach potrafi się zachować. Ta, tzw. czołowa opozycja nie ma nic do zaoferowania oprócz antypisu. Krytykuje i będzie krytykować wszystko. Zawsze – wyjaśnił poseł Robert Telus z PiS.

- My jako Lewica od początku wspieramy rząd i jego działania w sprawach Ukrainy – powiedział poseł Arkadiusz Iwaniak z Nowej Lewicy. – Trzeba pamiętać, że zawsze pojawiać się będą komentarze ludzi sfrustrowanych. Te wpisy wynikają z wewnętrznej frustracji polityków PO. Nie wiem z czego to wynika. Donald Tusk mógł przecież wsiąść w pociąg i pojechać do Kijowa – dodał gość „Potrójnego Espresso”.

 

Cała rozmowa dostępna w oknie powyżej. Polecamy.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy