!!! Telewizja Republika z miejscem na multipleksie naziemnym! To wielki sukces stacji i jej Widzów! Dziękujemy Państwu za poparcie !!!

Portal TV Republika, wch 21-06-2024, 17:15
Artykuł
TV Republika

TV Republika otrzymała dziś miejsce na multipleksie MUX-8. Taką decyzję podjęła dzisiaj Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

W połowie maja 2024 r. TV Republika złożyła do KRRiT wniosek o przyznanie miejsca na multipleksie naziemnych MUX-8. Konkurs obejmował dwa miejsca na multipleksie. Jedno z nich przypadło właśnie Telewizji Republika.

Rzecznik KRRiT, Teresa Brykczyńska, wskazała, że decyzję podjęto, biorąc pod uwagę potrzeby odbiorcy konserwatywnego, by również miał on telewizję i źródło rzetelnych informacji.

"Wpłynęło tak wiele wniosków wsparcia dla TV Republika, które przekonały członków KRRiT, że poparcie społeczne jest ogromne", mówiła Brykczyńska. Niedawno informowaliśmy, że do KRRiT wpłynęło ok. 50 tys. podpisów poparcia dla starań stacji. "Polacy chcą wolnego słowa i potrzebują telewizji, która byłaby alternatywą dla przekazu innych stacji", dodała.

My zaś dziękujemy przede wszystkim Widzom TV Republika. Dziękujemy za każdy głos poparcia - każdy był bowiem bezcenny - dzięki któremu nasza, ale i Wasza, Drodzy Państwo, stacja zdobyła miejsce na multipleksie!

Źródło: TV Republika, niezalezna.pl, Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy