Telewizja Republika prosi o wsparcie wniosku koncesyjnego! Wielki ruch w obronie wolności słowa [wideo]

Portal TV Republika/jb 23-05-2024, 20:30
TV Republika

„Wolne media nie mogą istnieć bez Was. Nie ma niepodległości bez wolności słowa!”, brzmi tytuł naszego najnowszego spotu, opublikowanego w mediach społecznościowych. Trwający minutę filmik dotyczy starań o miejsce na multipleksie ogólnokrajowym. Dziś niezależne dziennikarstwo potrzebuje Waszego wsparcia, prosimy o rozpowszechnianie tego spotu.

Telewizja Republika złożyła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o koncesję, by móc nadawać w naziemnej telewizji ogólnopolskiej. W mediach społecznościowych, ale i na skrzynkach mailowych pracowników stacji - ruszyła akcja-poparcia dla starań Republiki. Walkę Republiki poparło już wielu przedstawicieli środowiska patriotycznego, w tym politycy na czele z prezydentem Andrzejem Dudą.

W akcji tej bierze udział wielu polityków, ale także wielu z Państwa - naszych widzów. Otrzymujemy mnóstwo listów od Państwa, jak i wiemy, że wysyłacie Państwo petycje do KRRiT. Serdecznie za to dziękujemy! 

Walczymy o multipleks. Jak wysłać petycję? Kliknij: https://niezalezna.pl/polska/tv-republika-walczy-o-multipleks-wesprzyj-nasze-starania-i-wyslij-petycje-do-krrit/518076

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy