TV Republika wśród najczęściej cytowanych telewizji w Polsce [ranking]

Artykuł
Filip Blazejowski/Gazeta Polska

Telewizja Republika polepszyła w lipcu swoją pozycję i znalazła się wśród 10 najchętniej cytowanych telewizji w Polsce – tak wynika z najnowszego raportu Instytutu Monitorowania Mediów.

Jako jedyna spośród polskich telewizji, Republika zanotowała dwukrotny wzrost cytowań w porównaniu do czerwca. Druga pod tym względem była stacja Polsat News, której liczba cytowań wzrosła o niecałe 50 proc. 

Dzięki tak znacznemu wzrostowi Telewizja Republika wyprzedziła TVP2 i znalazła się na 10. miejscu rankingu. Autorzy raportu wyliczyli 118 cytowań naszych materiałów, czyli tylko o 10 mniej niż zanotował znajdujący się o jedno oczko wyżej Polsat Sport. 

Analizę częstotliwości cytowań poszczególnych mediów przez inne media przeprowadzono na podstawie 29 913 przekazów pochodzących z monitoringu prasy, radia i telewizji oraz portali internetowych, w których pojawiały się cytowania ze wskazaniem nazwy mediów prasowych, serwisów internetowych, stacji radiowych i telewizyjnych lub tytuły ich programów. Badanie dotyczy okresu 1- 31 lipca 2022 roku.

 

Źródło: IMM

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy