TV Republika walczy o multipleks. Rośnie liczba wspierających nas osób. „Kiedy włączam TV Republikę – to wiem, że „WŁĄCZAM PRAWDĘ”, pisze Pani Anna. WYŚLIJ i TY petycję!

Portal TV Republika, wch 22-05-2024, 18:45
Artykuł
TV Republika

Prezes Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz wraz z dyrektorem programowym TV Republika Michałem Rachoniem złożyli wniosek do KRRiT ws. przyznania koncesji na multipleks ogólnopolski. Do akcji poparcia wciąż dołączają znani politycy i wszyscy Ci, dla których Telewizja Republika jest ważną stacją informacyjną.

Wspierają nas nie tylko osoby publiczne, politycy z obozu patriotycznego - o czym szeroko informujemy - ale także, co dla nas szczególnie ważne, osoby prywatne - nasi Widzowie. W tym gronie znaleźli się ostatnio m. in. Pani Anna z Trzcianki (Wielkopolska) oraz Pani Barbara z Przemyśla.

Pani Anna napisała m. in.: "...pragnę podziękować za Waszą ogromną pracę jaką wykonujecie każdego dnia dla dobra naszej Ojczyzny. Dla mnie jesteście medialnym sercem Polski. Dziękuję za determinację i pełen profesjonalizm w tworzeniu i dążeniu do jak najlepszego przekazu informacyjnego. W szczególności dziękuję za: znakomity zespół dziennikarzy, którzy są wizytówką Waszej stacji, bardzo ciekawą i różnorodną ofertę programową, którą nieustannie poszerzacie, profesjonalny, rzeczowy, merytoryczny sposób przekazu informacji, prezentowanie wartości o fundamentalnym znaczeniu dla tożsamości narodu polskiego, prawdziwe i rzetelne przedstawianie sytuacji społeczno – gospodarczej w Polsce, Europie i świecie.

A co najistotniejsze – kiedy włączam TV Republikę – to cytując Szanownego Pana Redaktora Naczelnego Tomasza Sakiewicza – wiem, że „WŁĄCZAM PRAWDĘ”! Jest to najważniejszy atut prawdziwego dziennikarstwa.

Oglądając TV Republikę mam świadomość i poczucie uczestnictwa w perfekcyjnie przygotowanej intelektualnej uczcie. Życzę całemu Zespołowi TV Republika sił i wytrwałości w walce o koncesję na ogólnopolskim multipleksie. Ta stacja - jako jedyna w całości z polskim kapitałem – w pełni na to zasługuje!", czytamy w liście Pani Anny.

"Wspieramy z całego serca Telewizję Republika. Oby wniosek o multipleks zaakceptowano pozytywnie. Przemyśl-Podkarpacie pozdrawiamy", napisała zaś w swoim i swojej rodziny imieniu Pani Barbara.

Obu Paniom bardzo dziękujemy! Wasze wsparcie dla nas jest bardzo cenne!

Dziękujemy wszystkim wspierającym wolne, patriotyczne media. Dziękujemy za poparcie naszych starań o miejsce na multipleksie!

Walczymy o multipleks. Jak wysłać petycję? Kliknij: https://niezalezna.pl/polska/tv-republika-walczy-o-multipleks-wesprzyj-nasze-starania-i-wyslij-petycje-do-krrit/518076

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy