TV Republika na multipleksie. Rachoń: Będziemy największą konserwatywną telewizją w Europie

Portal TV Republika, wch 21-06-2024, 18:30
Artykuł
TV Republika

"Przyznanie TV Republika koncesji na multipleks naziemny oznacza ogromny skok w naszych zasięgach, który uczyni nas największą i najważniejszą konserwatywną stacją telewizyjną w Europie", napisał w mediach społecznościowych Michał Rachoń, dyrektor programowy TV Republika.

Jak już podawaliśmy, dzisiaj Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała Telewizji Republika koncesję na nadawanie na multipleksie naziemnym MUX-8. Oznacza to w praktyce, że stacja dostępna będzie dla widzów w całej Polsce.

"Oznacza to ogromny skok w naszych zasięgach, który uczyni nas największą i najważniejszą konserwatywną stacją telewizyjną w Europie", napisał w mediach społecznościowych dyrektor programowy stacji, Michał Rachoń. "Ta zmiana może odmienić krajobraz medialny w Polsce, tradycyjnie zdominowany przez media liberalne", dodał w kolejnym wpisie Rachoń.

"Już niedługo - dzięki wielomilionowym inwestycjom - będziemy docierać do każdego polskiego domu. Nie zatrzymujemy się", zapowiedział Jarosław Olechowski, szef wydawców TV Republika.

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy