TV Republika: „Miłosz Kłeczek. W ruchu” - premiera w poniedziałek 27 maja [wideo]
Poniedziałek 27 maja premiera nowego programu „Miłosz Kłeczek. W ruchu” na naszym kanale YouTube. Dziennikarz będzie rozmawiał o polityce, podczas różnych aktywności sportowych m.in. jazdy na rowerze, treningów, biegania i strzelania z długiej broni. Czy jesteście gotowi na coś zupełnie nowego, na innowacyjny program? Będzie to kolejna nowość na antenie TV Republika. Polecamy!
UWAGA!!🔥🔥Gościem 1 odcinka Miłosz Kłeczek w ruchu będzie👇👇Premiera 27 maja na #YouTube kanał TV Republika. W każdym odcinku kody rabatowe na wszystkie produkty dostępne w sklepie https://t.co/v6225LpYIO Zapraszam !!!🔥🔥 pic.twitter.com/vlClFNwuKv
— Miłosz Kłeczek (@MiloszKleczek) May 24, 2024
📣Mocna rozmowa z @CzarnekP w nowym programie @MiloszKleczek #WRuchu.
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) May 25, 2024
🔵INNOWACYJNY PROGRAM na naszym #YouTube🔥
📌Premiera: Poniedziałek 27 maja ⏰#MiłoszKłeczekWRuchu #włączprawdę #TVRepublika pic.twitter.com/PzCs8jkLkb
#WRuchu już dostępne. Zachęcam Państwa do obejrzenia 👌🏼. https://t.co/btQe2iFRgq
— Przemysław Czarnek (@CzarnekP) May 25, 2024
Na naszym kanale YouTube jest już ustawiona premiera, do której dołączyliśmy odliczanie. Ustaw przypomnienie, aby nie zapomnieć!
Najnowsze
Caritas pomaga bezdomnym przez cały rok, ale teraz ta pomoc jest szczególnie potrzebna
Przedstawiciele kościołów i związków wyznaniowych gościli u prezydenta
Tusk ingeruje w prawa dzieci! Jak daleko się jeszcze posunie?