Szokujące ustalenia TV Republika ws. żołnierza zabitego przez imigranta. Czy rzeczywiście chciano go podtrzymywać sztucznie przy życiu do wyborów?!

Telewizja Republika

Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska w programie „#Piachemwtryby” ujawniła szokujące informacje dotyczące zamordowanego przez imigranta polskiego żołnierza. O tym, że nie ma on szans na przeżycie wiedzieć miano już kilka dni temu, a do szpitala w Warszawie mężczyzna został przewieziony już w stanie śmierci klinicznej. Władza miała jednak dążyć do podtrzymywania czynności życiowych aż do... wyborów do Parlamentu Europejskiego. To jednak nie wszystko...

„Ten  żołnierz został zabrany do szpitala w sobotę bądź w niedzielę. Ale wtedy już było wiadomo, że jest transportowany tam na organy. Okazało się jednak, że organy żołnierza są zatrute, dlatego że ostrze którym został ugodzony było zatrute. Zdecydowano, że żołnierz będzie sztucznie podtrzymywany przy życiu do wyborów europarlamentarnych” – powiedział dziennikarka Agnieszka Siewiereniuk-Maciorowska w TV Republika.

Pojawiły się już pierwsze komentarze ujawnionych faktów przez naszą dziennikarkę.

Katarzyna Sójka, lekarz, posłanka pisze na portalu X: „Panie Premierze - czy prawdą jest, że już kilka dni temu, gdy Wasze media informowały o stabilnym stanie zdrowia tego dzielnego żołnierza, stwierdzona została śmierć jego mózgu? Czy prawdą jest, że organy wewnętrzne już od kilku dni nie pracowały, ale na polecenie Pana Generałów, aż do wyborów miano podtrzymywywać ciało tego dzielnego żołnierza? Żądamy jednoznacznej odpowiedzi! Nie zastraszycie lekarzy i personelu szpitala...”.

 

Jeśli potwierdzą się doniesienia TV Republika, ten rząd powinien natychmiast zostać rozwiązany. Żyjemy w państwie, które zarządzane jest przez kontynuatorów systemu bolszewickiego.

 

i.pl, TOK FM

Źródło: Portal TV Republika. TV Republika, Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy