Sytuacja w Ustroniu Morskim opanowana
Sytuacja na kempingu w Ustroniu Morskim jest opanowana - poinformowała w sobotę wójt gminy. W piątek wieczorem trąba powietrzna porwała 8 domków holenderskich, sześć osób zostało poszkodowanych.
Wójt Borkowska dodała, że zaproponowała właścicielom domków pomoc ze strony gminy, jeśli taka będzie potrzebna.
W piątek wieczorem nad Ustroniem Morskim przeszła trąba powietrzna. Jak informował rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP kpt. Tomasz Kubiak, trąba porwała 8 domków holenderskich, a sześć osób, w tym jedno dziecko, zostało poszkodowanych.
Strażacy swoje działania zakończyli w piątek po godz. 22 - poinformował PAP rzecznik Komendy Powiatowej PSP w Kołobrzegu kpt. Krzysztof Azierski. Sprawdzili m.in., czy na terenie nie ma więcej poszkodowanych osób, a także przeszukali rumowisko. Odłączone zostały media i zabezpieczone butle gazowe. (
Najnowsze
W koalicji wrze. Coraz większa presja na decyzje Tuska ws. afery Kacprzyka
Bardzo dobre informacje z rynku ropy. Cena surowca nadal spada!
Zandberg ostro do Trzaskowskiego i Kierwińskiego ws. Szpitala Południowego: "Warszawą rządzi ośmiornica"