Świętuj z Elewarrem. Firma zaprasza do Braniewa na piknik rodzinny

Portal TV Republika 28-05-2023, 13:00
Artykuł
Elewarr

Elewarr sp. z o.o. obchodzi 31 rok funkcjonowania i współpracy z polskimi rolnikami! Z tej okazji 3 czerwca firma zaprasza do Braniewa do Amfiteatru Miejskiego na piknik rodzinny.

Impreza rozpocznie się o godz. 14:00. Przewidziano na niej: poczęstunek, dmuchańce dla dzieci, stoiska promocyjno-informacyjne, pokaz sprzętu wojskowego, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich i wiele wiele innych!

O godzinie 16:00 rozpoczną się koncerty na braniewskiej scenie.

 

Program

14:00 piknik rodzinny

16:15 - Contra Mundum

17:30 - Wyniki konkursu na najładniejsze stoisko kół gospodyń wiejskich

18:30 - Mateusz Ziółko

20:00 - Golec uOrkiestra

22:00 - Gesek

WSTĘP WOLNY

 

Elewarr sp. z o.o. – jest to spółka objęta nadzorem właścicielskim Krajowej Grupy Spożywczej. Zajmuje się magazynowaniem i przechowywaniem zbóż, rzepaku i innych surowców pochodzenia rolniczego oraz obrotem tymi surowcami. Świadczy usługi przechowywania dla podmiotów komercyjnych oraz Agencji Rezerw Materiałowych.

Przedmiotem działalności spółki jest w szczególności sprzedaż hurtowa zbóż, nasion i pasz oraz magazynowanie i przechowywanie towarów. Zadania te spółka realizuje poprzez obrót zbożem oraz rzepakiem za środki własne i kredytów, a także świadczenie usług przechowywania dla podmiotów komercyjnych (zakłady tłuszczowe, firmy biopaliwowe, słodownie, mieszalnie pasz, firmy handlowe) i Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych (przechowywanie rezerw).

Źródło: Elewarr

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy