Znowu się zaczyna! Nowy "solidarnościowy mechanizm" relokacji migrantów
Czternaście państw unijnych uzgodniło nowy "solidarnościowy mechanizm" relokacji migrantów. Poinformował o tym prezydent Francji Emmanuel Macron. Mechanizm z ostał zaproponowany przez Niemcy i Francję.
O sprawie tej rozmawiali w Paryżu ministrowie spraw wewnętrznych i zagranicznych państw należących do Unii Europejskiej. - Podczas dzisiejszych rozmów czternaście państw członkowskich zaaprobowało treść francusko-niemieckiego dokumentu - poinformował Emmanuel Macron.
Prezydent Francji zaapelował do władz Libii, aby nie zatrzymywały migrantów i podjęły kroki mające na celu zapewnienie im bezpieczeństwa.
Najnowsze
RCB bije na alarm. Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego