ZOBACZ jak Antifa zaatakowała trzy kobiety i zdewastowała ...

W połowie maja w Austrii odbędą się wybory do przedstawicielstwa studenckiego (Österreichische Hochschülerschaft, ÖH), które tradycyjnie pozostaje w ścisłym związku z polityką i stanowi kuźnię przyszłych kadr dla austriackich partii politycznych. Stąd poszczególne organizacje studenckie (każda z nich jest powiązana z jedną z partii ) prowadzą regularną kampanię wyborczą, aby mieć jak najwięcej swoich reprezentantów w ÖH, a także celem symulacji podobnej walki w przyszłym życiu politycznym.
Studenci z prawicowej Partii Wolnościowej (FPÖ) rozstawili się ze swoim stoiskiem przed Wydziałem Prawa w Wiedniu. Na swoim stoisku informacyjnym rozdawali ulotki oraz odpowiadali na pytania zainteresowanych przyszłymi wyborami czy austriackim życiem akademickim.
W czwartek na to stoisko napadli zamaskowani sprawcy ze środowisk lewicowych. Rozbili budkę, porozrzucali wszystkie materiały informacyjne studentów z FPÖ i dokonali dewastacji otoczenia. Zniszczyli między innymi dwa laptopy. Co więcej, zaatakowali nawet trzy kobiety, które prowadziły stoisko. Po tym wszystkim oczywiście uciekli. Na szczęście cześć ataku została nagrana przez jednego z przechodniów.
Antifa w międzyczasie już się przyznała do przeprowadzenia ataku na swojej stronie internetowej „Indymedia”. Chwali się zdjęciami, jak stoisko wyglądało przed atakiem – a jak po. Użytkownicy dyskutują (i cieszą się) na ten temat także na licznych lewicowych profilach na portalach społecznościowych.
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości
W punkt: goście ostro o Bachmannie i ataku Tuska na NBP: „Niech się pan Szwab odstosunkuje od polskiego złota”
Czarnek: przez ideologiczną głupotę kierownictwa MEN dzieci nie będą miały żadnych zajęć z edukacji seksualnej
Holecka: dlaczego Żurek rezygnuje z losowania sędziów? Andruszkiewicz: może trzeba zadzwonić do pana Nowaka lub Grodzkiego?
Cenckiewicz: Polska nie powinna przykładać ręki do operacji wydania człowieka, który zaszkodził Rosji
Najnowsze

Auto uderzyło w nastolatków - jeden zginął, trzech jest w szpitalu. Sprawca zbiegł

Czarnek: przez ideologiczną głupotę kierownictwa MEN dzieci nie będą miały żadnych zajęć z edukacji seksualnej

Papież Leon XIV uda się do Turcji i Libanu
