Wybuch w elektrociepłowni w Czechach! Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy z ogniem
Wybuch w elektrociepłowni w Kolínie w środkowych Czechach. Z pożarem walczy kilkanaście zastępów straży pożarnej.
Przyczyną pożaru w elektrociepłowni w Czechach był wybuch, do którego doszło na przenośniku taśmowym dostarczającym węgiel.
Uszkodzony został jeden z budynków elektrociepłowni.
Pożar nie został jeszcze opanowany choć walczy z nim osiemnaście zastępów straży pożarnej.
Czeskie służby wezwały także śmigłowiec gaśniczy.
Policja wszczęła dochodzenie, które ma wyjaśnić przyczyny eksplozji.
Obecnie nie ma żadnych informacjach o ofiarach wśród pracowników i okolicznych mieszkańców.
IAR
Komentarze
Najnowsze
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie