Wybuch w centrum Kolonii. To była bomba?
Jak poinformowała miejscowa policja, mężczyzna został ciężko ranny w poniedziałek rano w wybuchu w centrum Kolonii, na zachodzie Niemiec. Według mediów doszło do eksplozji ładunku wybuchowego.
Portal WDR podał, że wybuch nastąpił krótko po godz. 6 rano obok jednego z klubów na Hohenzollernring w centrum miasta.
Koloński dziennik „Express” dotarł do nagrania z kamery monitorującej, na którym widać osobę w bluzie z kapturem, umieszczającą torbę przed wejściem do klubu. Krótko po tym nastąpiła eksplozja. Na nagraniu nie widać by ktoś pomagał tej osobie.
Źródło: Republika, PAP
Komentarze
Najnowsze
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"