Wróblewski: Debata Trump-Biden była chaotyczna, ale ciekawa
W programie "Polska na dzień dobry" na antenie TV Republika gościł także politolog Artur Wróblewski, który skomentował debatę prezydencką w USA.
#PolskaNaDzieńDobry | #Zapraszamy na #program z Artur #Wróblewski#włączprawdę z #TVRepublika pic.twitter.com/DuS8kzEOz5
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 3, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | Artur #Wróblewski: Wydaje się, że choroba @realDonaldTrump negatywnie wpłynie na jego kandydaturę w najbliższych wyborach. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 3, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | Artur #Wróblewski: Podczas debaty @realDonaldTrump był tym kulturalnym a #Biden wulgarnym kandydatem. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 3, 2020
#PolskaNaDzieńDobry | Artur #Wróblewski: Nie rozumiem po co poszli na scenę, bo nie mieli nic do powiedzenia. #WyboryUSA #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) October 3, 2020
Najnowsze
Śląskie: 300 interwencji strażaków dotyczących tlenku węgla, uwaga na upały
"Czy Polacy są gotowi na ukraińskie drony latające nad ich miastami?". Jawne groźby w ukraińskiej telewizji
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach