Wpadł do metra samochodem! Takie rzeczy (chyba) tylko w Hiszpanii [wideo]
Trzeba być i upartym i zdolnym. Strażacy z Madrytu zmagali się dziś z usuwaniem z peronu podziemnej kolejki auta, które postanowił zaparkować tam złodziej. W zdarzeniu cudem nikt nie ucierpiał. Stan drogowego pirata nie jest znany. Wiadomo, że zabrały go służby medyczne na obserwację.
Reuters
Komentarze
Najnowsze
Trzaskowski do dymisji! Rusza obywatelska akcja na rzecz referendum
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę