Wpadł do metra samochodem! Takie rzeczy (chyba) tylko w Hiszpanii [wideo]
Trzeba być i upartym i zdolnym. Strażacy z Madrytu zmagali się dziś z usuwaniem z peronu podziemnej kolejki auta, które postanowił zaparkować tam złodziej. W zdarzeniu cudem nikt nie ucierpiał. Stan drogowego pirata nie jest znany. Wiadomo, że zabrały go służby medyczne na obserwację.
Reuters
Komentarze
Najnowsze
Gliński alarmuje ws. działań Cienkowskiej: likwidują Instytut Dziedzictwa Solidarności
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie
Zełenski nie przyjedzie do Gdańska. Przydacz: wystawił Tuska na pośmiewisko