Osiem osób zginęło w pożarze w Nairobi
Dzisiaj w pożarze w Kichinjio, gęsto zaludnionej dzielnicy stolicy Kenii, Nairobi zginęło osiem osób, w tym siedmioro z jednej rodziny.
Co tam się stało?
Dziesiątki innych osób trafiły do szpitala z poważnymi obrażeniami spowodowanymi pożarem, który pozbawił wiele rodzin dachu nad głową, poinformowała szefowa lokalnej policji Patricia Yegon.
„Siedmioro z nich jest w stanie ciężkim”
- dodała.
Jaka jest przyczyna pożaru?
Przyczyna pożaru nie została jeszcze ustalona, ale wiadomo, że doszło do niego w sobotę około godziny 5. rano, gdy wszystkie ofiary spały.
Źródło: Republika, x.com, PAP
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Najnowsze
Zajączkowska-Hernik o Związku Ukraińców: oskarżają nas i obrażają, my za to płacimy...
Nowe uderzenie w Rosję. Londyn zapowiada kolejne sankcje
Kaczyński o sprawie młodego lekarza z KO: od zera do milionera, geniusz?